Avrupa Networking Katalogla Satış Yaparak Para Kazanma Yolları

avrupa-networking-satis

Avrupa Networking, köklü bir firma olarak katalogla satış yapan firmalar arasında yer almaktadır. Avrupa Tekstil A.Ş firmasının bünyesinde yer alan avrupanetworking, bünyesinde bulundurduğu Miorre ve Pierre Cardin kozmetik ürünleri için katalogla satış imkanı sunmaktadır.

Diğer katalogla satış yapan firmalar gibi Avrupa Networking de kadınlara yönelik gecelik, iç giyim, pijama, kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin satışını satış ortaklığı ile yapmaktadır.

Para kazanmanın yollarından biri olan katalogla satış işi için önemli bir seçenektir.

avrupa networking İşini Kimler Yapabilir?

Evde para kazanmam lazım diyen biri iseniz bu iş tam size göre. Evde iş yapmak isteyen ev hanımları, emekliler, öğrenciler kolaylıkla bu sisteme üye olabilirler. Kolay para kazanma olarak nitelendirebileceğimiz bu işi çok fazla zaman ayırmadan yapabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

Nasıl Para Kazanabilirim?

Avrupa Networking internet sitesinde yer alan bilgilere göre örneğin 150,00 TL bir ürünü 100,00 TL’ye alabilir ve bu ürünün %50’sine yani 50,00 TL’sine sahip olabilirsiniz.

Sermaye Gerekli Midir?

Hayır! Katalogla satış işine ayıracağınız bütçeniz oranında kazanmaya başlarsınız. Bu tamamen sizin hedeflediğiniz kazanç miktarına bağlıdır. Çevreniz ne kadar geniş ve kendinize ne kadar güveniyor iseniz o miktarda satın alma yapabilirsiniz.

Avupa Networking Katalog, Miorre Katalog  ve Pierre Cardin Katalog ile kendi müşterilerinize ürünleri tanıtabilirsiniz. Talebe göre de indirimli olarak satın alacağınız ürünler ile kazanç sağlayabilirsiniz.

Sadece Kendim Satış Yaparak mı Para Kazanabilirim?

Avrupanetworking sistemine üye olduktan sonra kendinize ait alt üye ekleyebilirsiniz. Tabi alt üyelerin yapmış olduğu her satıştan pirim almaya başlarsınız. Bu sayede sadece sizin yaptığınız satışlardan değil bir başkasının yapmış olduğu satışlardan bile kazancınız olur.

Nasıl Sipariş verebilirim?

Avrupa Networking temsilci numarası (0216 420 0966) ile görüşme yaparak, mail göndererek ya da kendi siteleri üzerinden online indirimli olarak sipariş verebilirsiniz.

Avrupa Networking Üyelik Nasıl Yapılır?

Üyelik için bu linke tıklayarak karşınıza çıkacak formdaki boş kısımları doldurarak hemen üye olabilirsiniz.

Üyelik Ücretli Midir?

Üye olmak tamamen ücretsizdir. Üyelik için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.