Para Kazandıran Online Oyunlar Listesi

pubg-para-kazandıran-oyunlar

Para kazandıran online oyunlar ile hem oyun oynayarak keyifli dakikalar geçirebilir hemde para kazanabilirsiniz. Online oyun sektöründe oldukça büyük meblağlar kazanabilirsiniz. Oyun oynamayı seviyorsanız bunu kazanca döndürebilirsiniz. Para kazandıran online oyunlar talebe göre değişiklik gösterebiliyor.

Para kazandıran online oyunlar değişkenlik gösterebilir

Para kazandıran online oyunlar, oyuncuların en çok oynadığı oyunlara bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Geçtiğimiz yıllarda oyuncular tarafından en çok oynanan online oyunlardan biride Knight Online’dı. Bu oyunu oynayarak ciddi rakamlar kazanan birçok oyuncu mevcuttu.

Oyun içerisinde bulunan değerli eşyaları toplayıp karakterini dizen oyuncular, oyundan para kazanmak için ya karakterini satıyordu ya da değerli eşyalarını. Oyuncu topluluğunun en çok oynadığı online oyunlardan para kazanmak imkansız değildir.

Para kazandıran oyunlardan nasıl faydalanılır?

Yatırımsız para kazandıran oyunlar da var. Aslında her oyundan yatırımsız para kazanabilirsiniz. Para kazandıran online oyunlar şeklinde kategoriyi geniş tuttuk lakin para kazandıran mmorpg oyunlar da mevcuttur.

para kazandıran online oyunlar

Topluluk oyunlarında para kazanabilmek için arkadaşlarınızın olması sizin için bir artıdır. Arkadaşlarınızla birlikte değerli eşyaları kazanmanız çok daha kolay olacaktır. Bu tarz değerli eşyaları Bynogame tarzında siteler üzerinden satıp para kazanabilirsiniz. Yukarıda ki resimde gördüğünüz eşyalar CS:GO adlı online oyun pazarından. En pahallı skini 14.000 TL’ye satışa çıkarılmış. Sizlerde bu şekilde oyunlardan para kazanabilirsiniz.

Eğer sizlerde kazanç elde etmek istiyorsanız, aşağıda yer alan para kazandıran online oyunlar listesine göz gezdirin

PlayerUnknown’s Battlegrounds

para-kazandıran-online-oyunlar-pubg

Kısa adı PUBG olan son dönemin en çok oynanan çok oyunculu video oyunlarından biri. 2017 yılında piyasaya sürülmesine rağmen milyonlarca kullanıcı kitlesine sahip oyunda genel amacınız, iniş yaptığınız adadaki herkesi öldürmek ve oyunu kazanmak. Steam aracılığıyla indirilen oyunda başarılı oldukça çeşitli hediyeler kazanıyorsunuz ve bu hediyeleri Steam Pazar’da satarak gelir elde edebiliyorsunuz.

Counter-Strike: Global Offensive

para-kazandıran-oyunlar-csgo

Dünyanın ve Türkiye’nin en çok oynanan oyunlarından biri olan Counter Strike Global Offensive’de ciddi anlamda para kazanabilirsiniz.

En çok para kazandıran oyunlar arasında yer alan CS:GO’yu indirdikten sonra harika bir aksiyon oyunu ile karşı karşıya olacaksınız. Bir savaş oyunu platformu olan CS:GO’da başarılı oldukça rütbe kazanırsınız ve hesabınız değerli olur. Ayrıca her 5 – 10 bölüm oyun oynadıktan sonra mutlaka KUTU veya META adı verilen ve parasal değeri olan parçalar kazanırsınız. Örneğin oyundaki en değerli META bıçaklardır ve bu bıçakların bazılarının fiyatı 1000 doları geçmektedir. Bu bıçakları oyundaki herkes kazanabiliyor, sadece başarılı olmanız gerekiyor. Yani oyuna ekstra para yatırmanıza gerek yok.

League of Legends

para-kazandıran-oyunlar-lol

League of Legends, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan video oyunu. 27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Oyun Warcraft III haritası olan Defense of the Ancients örnek alınarak yapılmıştır. Harika bir para kazandıran oyun arıyorsanız mutlaka LOL’e göz atmanız gerekiyor.

LOL’de seviye elde ederek harika parçalar kazanabiliyor ve karakterinizi yükseltebiliyorsunuz. LOL’da seviyeli hesaplar bazen 10.000 TL’den daha fazla paraya satılıyor. League of Legends oynamak ve oyunda nasıl ilerleyebileceğinizi öğrenmek için resmi internet sitesindeki forumu kullanabilirsiniz. Bu forumda harika fikirler bulabiliyorsunuz ve oyunda kısa sürede yükselme fırsatını nasıl yakalayabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Dota 2

Dota-2-para-kazandıran-online-oyunlar

Para kazandıran oyunlar arasında ciddi manada rekabet fırsatı da sunan ve bu nedenle eğlenceli bir oyun olan Dota 2’yi de denemelisiniz. Dota 2’yi oynamak için Steam’a ihtiyacınız var. Oyunu şuanda ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Bu ücretsiz sürümün ardından oyunda başarılı olup olamayacağınızı öğrenebilirsiniz. Dota 2’de harika para kazanma fırsatları yakalayabilmek için gün içerisinde 6-7 saate kadar oyun başında durmanız gerektiğini bilmelisiniz.

# Diğer para kazanma fikirleri için; internetten para kazanma yollarına bakabilirsiniz.

Valve’nin en iyi oyunlarından biri olan Dota 2’de oyunu oynayarak kutular elde ediyorsunuz ve bu kutuların en düşüğü bazen 20 dolardan bile pahalıya alıcı bulabiliyor. Tabii oyunda çok değerli kutuların olduğunu da söylemek lazım, bazısı 200 dolardan bile pahalı.

En Çok Para Kazandıran Uygulamalar ile para kazanmak için hangi uygulamaları kullanabileceğinizi görebilirsiniz.